- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $16.259 | $16.26 |
Spesifikasi teknologi TIGK724-6M-BL-NBL
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - TIGK724-6M-BL-NBL, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - TIGK724-6M-BL-NBL
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Screw Terminal |
| Tukar Fungsi | On-Off |
| Siri | TIG |
| Panel cutout Ukuran | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | - |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Life mekanikal | 100,000 Cycles |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 50,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 20A (AC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | DPST |
| Jenis penggerak | Concave (Curved) |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies TIGK724-6M-BL-NBL.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TIGK724-6M-BL-NBL/IO | TIGK724-6S-BL-NBL/ON-OFF | TIGK724-6M-BL-WBL | TIGK724-6S-BL-NBL/I-O |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
TIGK724-6S-BL-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6M-BL-WBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6S-BL-WBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK721-6S-WH-WBL/ON-OFFCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6S-WH-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6S-BL-NBL/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK723-6S-BL-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6M-BL-WBL/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK721-7P-BL-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-1C-WH-FNCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6S-BL-NBL/ON-OFFCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-1S-WH-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK721-7S-BL-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-2L-D-WH-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK721-7S-RD-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK723-6S-BL-NBL/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6M-BL-NBL/IOCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIGK724-6S-RD-NBLCarling TechnologiesSWITCH ROCKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.