- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $58.92 | $58.92 |
Spesifikasi teknologi B21-B0-24-620-B1B-K3
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - B21-B0-24-620-B1B-K3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - B21-B0-24-620-B1B-K3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - DC | 80 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Siri | B |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Poles | 1 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 20A |
| Jenis Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Agensi kelulusan | CCC, TUV, UL489 |
| Jenis penggerak | Rocker |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies B21-B0-24-620-B1B-K3.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | B21-B0-24-620-41E-K3 | B21-B0-22-620-C1B-K3 | B21-B0-24-620-21A-K3 | B21-B0-24-620-11E-K3 |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Illumination | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
B21-51-15.0A-02-00Sensata-AirpaxCIRCUIT BREAKER
B2100TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesTOGGLE FULL BOOT BLACK
B21-51-5.00A-02-00Sensata-AirpaxCIRCUIT BREAKER
B21-51-20.0A-02-00Sensata-AirpaxCIRCUIT BREAKER
B21-B0-24-615-21A-KGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-26-620-11E-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B2100-FLITEON
B21-B0-24-620-21A-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-61-20.0A-37252-1-VSensata-AirpaxCIR BRKR
B21-B0-26-620-11A-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-24-620-41E-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-26-630-11E-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-26-625-11E-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-22-620-C1B-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B21-B0-24-620-11E-K3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.