- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $53.08 | $53.08 |
Spesifikasi teknologi A21-B0-14-615-511-MJ
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - A21-B0-14-615-511-MJ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - A21-B0-14-615-511-MJ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - DC | 80 V |
| Voltan Rating - AC | 277 V |
| Siri | A |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Poles | 1 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 15A |
| Jenis Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Agensi kelulusan | CCC, TUV, UL489A |
| Jenis penggerak | Rocker |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies A21-B0-14-615-511-MJ.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | A21-B0-14-650-511-E | A21-B0-24-615-511-E | A21-B0-24-615-131-E | A21-B0-12-635-511-E |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
A21-B0-14-630-935-ICarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-630-C12-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-615-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-450-9B5-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-620-231-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-640-M12-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-615-131-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-610-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-640-P11-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-10-235-131-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-420-9B5-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-630-112-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-635-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-650-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-620-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-616-415-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-450-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-620-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.