- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi CA3101E32-15PB15
Spesifikasi Teknikal ITT Cannon, LLC - CA3101E32-15PB15, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan ITT Cannon, LLC - CA3101E32-15PB15
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cannon (ITT Cannon) |
| Penilaian voltan | 50V |
| penamatan | Crimp |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 32-15 |
| Bahan Shell | Aluminum Alloy |
| Shell Selesai | Olive Drab Cadmium |
| Siri | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | N (Normal) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 8 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Reverse Bayonet Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 41A, 245A |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Silver |
| Jenis penyambung | Receptacle, Male Pins |
| warna | Olive Drab |
| Nombor produk asas | CA310 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan ITT Cannon, LLC CA3101E32-15PB15.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CA3101E32-15SB15 | CA3101E32-15PB | CA3101E32-13PXB | CA3101E32-15SB02 |
| Pengeluar | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
CA3101E32-13SXBITT Cannon, LLCCB 23C 5#12 18#16 SKT RECP LIN
CA3101E32-15SB02ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILVER CRIMP
CA3101E32-13S-BITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA3101E32-15SBITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILV SLDR CUP
CA3101E28A63SB15ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 28P SILVER CRIMP
CA3101E32-15PF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS SILVER CRIMP
CA3101E32-15SXF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILVER CRIMP
CA3101E28A63SBF80F0ITT Cannon, LLCCONN RCP HSG FMALE 28POS INLINE
CA3101E32-13S-B-01ITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA3101E32-15PBITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8P SILV SLDR CUP
CA3101E32-15SWF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILVER CRIMP
CA3101E32-15SBF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILVER CRIMP
CA3101E28A63SBF80A232ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 28P SILVER CRIMP
CA3101E32-15SBF80F42ITT Cannon, LLCCANCA3101E32-15SBF80F42
CA3101E32-15SITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILV SLDR CUP
CA3101E32-13PXBA232ITT Cannon, LLCCB 23C 5#12 18#16 PIN RECP LIN
CA3101E32-15SB15ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 8P SILVER CRIMP
CA3101E32-13PXBITT Cannon, LLCCB 23C 5#12 18#16 PIN RECP LINAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.