- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi CA06FW10SL-3SB15
Spesifikasi Teknikal ITT Cannon, LLC - CA06FW10SL-3SB15, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan ITT Cannon, LLC - CA06FW10SL-3SB15
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cannon (ITT Cannon) |
| Penilaian voltan | 50V |
| penamatan | Crimp |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 10SL-3 |
| Bahan Shell | Aluminum Alloy |
| Shell Selesai | Olive Drab Cadmium |
| Siri | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | N (Normal) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 3 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Reverse Bayonet Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 22A |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Silver |
| Jenis penyambung | Plug, Female Sockets |
| warna | Olive Drab |
| Nombor produk asas | CA06F |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan ITT Cannon, LLC CA06FW10SL-3SB15.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CA06FW10SL-3SBF80 | CA06FW10SL-4S-B-14 | CA06FC10SL-3SB | CA06FW10SL-4SBF80 |
| Pengeluar | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| perisai | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| orientasi | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
CA06FW12SA10SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 4P SILVER CRIMP
CA06FA32-17PF80ITT Cannon, LLCER 4C 4#4 PIN PLUG
CA06FC20-27PBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 14P SILVER CRIMP
CA06FA28-2SF187ITT Cannon, LLCER 14C 12#16 2#12 SKT PLUG
CA06FW12SA10S3BF80A232BM201ITT Cannon, LLCCB 4C 4#16S SKT PLUG
CA06FW14S-2SBF80BM201A232ITT Cannon, LLCCB 4C 4#16S SKT PLUG
CA06FW10SL-4SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 2P SILVER CRIMP
CA06FW14S-2SBF80BM201ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 4P SILVER CRIMP
CA06FW14S-5S-B-F80ITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA06FW10SL-4S-B-14ITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA06FW10SL-3SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CA06FA24-28SBF80A176ITT Cannon, LLCCA-BAYONET
CA06FC10SL-3SBITT Cannon, LLCCB 3C 3#16S SKT PLUG
CA06FC16S-1PBF80ITT Cannon, LLCCB 7C 7#16S PIN PLUG
CA06FA32-17SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 4P SILVER CRIMP
CA06FA36-A46SF187ITT Cannon, LLCER 27C 27#12 SKT PLUG
CA06FC20-22SBF80A176ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
CA06FW14S-6SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.