- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
516 Model Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.942 | $1.94 |
Spesifikasi teknologi 516T32015ITR
Spesifikasi Teknikal CTS-Frequency Controls - 516T32015ITR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CTS-Frequency Controls - 516T32015ITR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CTS Corporation |
| Voltan - Bekalan | 2.8V |
| Jenis | TCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Siri | 516 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | Clipped Sine Wave |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| fungsi | - |
| kekerapan kestabilan | ±1.5ppm |
| kekerapan | 32 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 2.5mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Nombor produk asas | 516 |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CTS-Frequency Controls 516T32015ITR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 516T32015CTR | 516T32025ITR | 516T32015DTR | 516T32010ITR |
| Pengeluar | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| fungsi | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Siri | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
Muat turun 516T32015ITR PDF datasheets dan dokumentasi CTS-Frequency Controls untuk 516T32015ITR - CTS-Frequency Controls.
516T32005DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T38405ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32005ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32025CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32020ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32025DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32010DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32010CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T38405DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T30725ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32020CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32005CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T38405CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32010ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32015DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32025ITRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32015CTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
516T32020DTRCTS-Frequency Controls2.0mm x 1.6mm Surface Mount ClipAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.