- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
RoHS Filters, Crystals, Oscillators.pdfSpesifikasi teknologi 353TB3I34AR
Spesifikasi Teknikal CTS-Frequency Controls - 353TB3I34AR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CTS-Frequency Controls - 353TB3I34AR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CTS Corporation |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | VCXO |
| Saiz / Dimensi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Siri | 353 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | HCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 34.56 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 25mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CTS-Frequency Controls 353TB3I34AR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 353TB3I343R | 353TB3I384R | 353TB3I34AT | 353TB3I307R |
| Pengeluar | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
Muat turun 353TB3I34AR PDF datasheets dan dokumentasi CTS-Frequency Controls untuk 353TB3I34AR - CTS-Frequency Controls.
353TB3I384RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS
353TB3I34ATCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 34.5600MHZ HCMOS
353TB3I327RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 32.7680MHZ HCMOS
353TB3I343TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 34.3680MHZ HCMOS
353TB3I388RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.8800MHZ HCMOS
353TB3I38CTCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.7850MHZ HCMOS
353TB3I384TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS
353TB3I283TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 28.3750MHZ HCMOS
353TB3I388TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.8800MHZ HCMOS
353TB3I327TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 32.7680MHZ HCMOS
353TB3I400TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 40.0000MHZ HCMOS
353TB3I320TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS
353TB3I307TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCMOS
353TB3I320RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS
353TB3I400RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 40.0000MHZ HCMOS
353TB3I343RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 34.3680MHZ HCMOS
353TB3I38CRCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 38.7850MHZ HCMOS
353TB3I307RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCMOSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.