- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
228A Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.513 | $1.51 |
Spesifikasi teknologi 228ADS1ARAFCMSD
Spesifikasi Teknikal CTS Electrocomponents - 228ADS1ARAFCMSD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CTS Electrocomponents - 228ADS1ARAFCMSD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CTS Corporation |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Travel | 0.25mm |
| Tukar Fungsi | Off-Mom |
| Siri | 228A |
| Pakej | Tray |
| Rangka | 7.20mm x 5.40mm |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 70°C |
| Force operasi | 160gf |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Life mekanikal | 100,000 Cycles |
| Perlindungan Ingress | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | LED, Amber/Red |
| Illumination | Illuminated |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Rating @ Voltan | 0.05A @ 12VDC |
| Circuit | SPST-NO |
| Nombor produk asas | 228ADS1 |
| Jenis penggerak | Round Button |
| penggerak Haluan | Side Actuated |
| penggerak Bahan | - |
| Penggerak Negara, Right Angle | - |
| Penggerak Tinggi off PCB, Vertical | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CTS Electrocomponents 228ADS1ARAFCMSD.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 228ADS1ARAFCMSE | 228ADS1ARAFCMSA | 228ADS1ARAFCMBD | 228ADS1ARAFCMSC |
| Pengeluar | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents |
| Tukar Travel | - | - | - | - |
| Penggerak Tinggi off PCB, Vertical | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| penggerak Bahan | - | - | - | - |
| penggerak Haluan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Penggerak Negara, Right Angle | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Rangka | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hubungi Rating @ Voltan | - | - | - | - |
Muat turun 228ADS1ARAFCMSD PDF datasheets dan dokumentasi CTS Electrocomponents untuk 228ADS1ARAFCMSD - CTS Electrocomponents.
228ADS1ARAFCMBCCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS1ARAFCWBCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN WHITE COL
228ADS1ARAFCMBACTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS1ARAFCMSCCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY SIL
228ADS1ARAFCRACTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS1ARAFCBBECTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS1ARAFCMSBCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY SIL
228ADS1ARAFCMSACTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY SIL
228ADS1ARAFCMBECTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS1ARAFCRBCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS1ARAFCMSECTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY SIL
228ADS1ARAFCMBBCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS1ARAFCRECTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS1ARAFCWACTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN WHITE COL
228ADS1ARAFCRCCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS1ARAFCMBDCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS1ARAFCRDCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS1ARAFCNCTS Electrocomponents228ADS1ARAF+C STYLE IN NATURAL CAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.