- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.255 | $4.26 |
| 195+ | $1.698 | $331.11 |
| 495+ | $1.642 | $812.79 |
| 1005+ | $1.614 | $1,622.07 |
Spesifikasi teknologi J115F11C277VACS6
Spesifikasi Teknikal CIT Relay and Switch - J115F11C277VACS6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CIT Relay and Switch - J115F11C277VACS6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CIT Relay and Switch |
| Style penamatan | PC Pin |
| Voltan switching | 277VAC, 110VDC - Max |
| Siri | J115F1 |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Siaran Masa | 10 ms |
| Jenis relay | General Purpose |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| beroperasi Masa | 15 ms |
| Mesti melepaskan voltan | 83.1 VAC |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mesti mengendalikan voltan | 207 VAC |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Rating (Semasa) | 40 A |
| Hubungi bahan | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Borang hubungan | SPDT (1 Form C) |
| Voltan Coil | 277VAC |
| Coil Jenis | Non Latching |
| Coil rintangan | 20.21 kOhms |
| Penebat gegelung | Class F |
| Coil Semasa | 13.7 mA |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.49.0075 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CIT Relay and Switch J115F11C277VACS6.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | J115F11C240VACS6 | J115F11C220VACS6 | J115F11C24VACS6 | J115F11C24VDCS6.9 |
| Pengeluar | CIT Relay and Switch | CIT Relay and Switch | CIT Relay and Switch | CIT Relay and Switch |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan switching | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Coil rintangan | - | - | - | - |
| Jenis relay | - | - | - | - |
| beroperasi Masa | - | - | - | - |
| Mesti melepaskan voltan | - | - | - | - |
| Penebat gegelung | - | - | - | - |
| Coil Jenis | - | - | - | - |
| Siaran Masa | - | - | - | - |
| Mesti mengendalikan voltan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| Voltan Coil | - | - | - | - |
| Coil Semasa | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seal Rating | - | - | - | - |
| Hubungi Rating (Semasa) | - | - | - | - |
Muat turun J115F11C277VACS6 PDF datasheets dan dokumentasi CIT Relay and Switch untuk J115F11C277VACS6 - CIT Relay and Switch.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.