- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
CD Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.404 | $0.40 |
| 200+ | $0.162 | $32.40 |
| 500+ | $0.156 | $78.00 |
| 1000+ | $0.153 | $153.00 |
Spesifikasi teknologi CD010M331F10PE50V00A
Spesifikasi Teknikal Suscon - CD010M331F10PE50V00A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Suscon - CD010M331F10PE50V00A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Suscon |
| Voltan - Rated | 10 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Saiz / Dimensi | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Siri | CD |
| Ripple Current @ Low Frequency | 270 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 450 mA @ 100 kHz |
| penilaian | AEC-Q200 |
| polarisasi | Polar |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Radial, Can - SMD |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| galangan | 170 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| kemuatan | 330 µF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Suscon CD010M331F10PE50V00A.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CD010M331F10PE50V00A | CD010M220C06PE50V00A | CD010M101E06PE50V00A | CD00900 |
| Pengeluar | Suscon | Suscon | Suscon | Nibco |
| Voltan - Rated | 10 V | 10 V | 10 V | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | 2000 Hrs @ 105°C | 2000 Hrs @ 105°C | - |
| aplikasi | Automotive | Automotive | Automotive | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.394" (10.00mm) | 0.236" (6.00mm) | 0.236" (6.00mm) | - |
| Pakej / Kes | Radial, Can - SMD | Radial, Can - SMD | Radial, Can - SMD | - |
| polarisasi | Polar | Polar | Polar | - |
| penilaian | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | - |
| galangan | 170 mOhms | 18 Ohms | 400 mOhms | - |
| Saiz / Dimensi | 0.315" Dia (8.00mm) | 0.157" Dia (4.00mm) | 0.248" Dia (6.30mm) | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | 270 mA @ 120 Hz | 28 mA @ 120 Hz | 92 mA @ 120 Hz | - |
| Toleransi | ±20% | ±20% | ±20% | - |
| Siri | CD | CD | CD | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| kemuatan | 330 µF | 22 µF | 100 µF | - |
| Ripple Current @ High Frequency | 450 mA @ 100 kHz | 80 mA @ 100 kHz | 230 mA @ 100 kHz | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C | -55°C ~ 105°C | -55°C ~ 105°C | - |
Muat turun CD010M331F10PE50V00A PDF datasheets dan dokumentasi Suscon untuk CD010M331F10PE50V00A - Suscon.
CD00980Nibco6506 6 SOC 45 ELL PVDF
CD01450Nibco6507 2 SOC 90 ELL PVDF
CD01460Nibco6507 3 SOC 90 ELL PVDF
CD01200Nibco650633 2 THD 45 ELL PVDF
CD01350Nibco6507 1 SOC 90 ELL PVDF
CD01150Nibco650633 1-1/2 THD 45 ELL PVDF
CD01100Nibco650633 1 THD 45 ELL PVDF
CD00900Nibco6506 1-1/2 SOC 45 ELL PVDF
CD00950Nibco6506 2 SOC 45 ELL PVDF
CD01250Nibco6507 1/2 SOC 90 ELL PVDF
CD01400Nibco6507 1-1/2 SOC 90 ELL PVDF
CD01300Nibco6507 3/4 SOC 90 ELL PVDF
CD00960Nibco6506 3 SOC 45 ELL PVDF
CD00970Nibco6506 4 SOC 45 ELL PVDF
CD01000Nibco650633 1/2 THD 45 ELL PVDF
CD01050Nibco650633 3/4 THD 45 ELL PVDFAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.