- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi CA02J72207PQ
Spesifikasi Teknikal C&K - CA02J72207PQ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan C&K - CA02J72207PQ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | C&K |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) |
| Tukar Fungsi | On-Off |
| Siri | CA |
| Panel cutout Ukuran | Rectangular - 28.20mm x 10.67mm |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 65°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Life mekanikal | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | Positive Detent |
| Life elektrik | 10,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 15A (AC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | SPST |
| Jenis penggerak | Concave (Curved) |
| penggerak Penandaan | O - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan C&K CA02J72207PQ.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CA02J72207HQ | CA02J72207DQ | CA02J72207Q | CA02J72237DQ |
| Pengeluar | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Circuit | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
Muat turun CA02J72207PQ PDF datasheets dan dokumentasi C&K untuk CA02J72207PQ - C&K.
CA02J13207QC&KSWITCH ROCKER SPST 15A 125V
CA02J72207HQC&KROCKER SWITCH
CA02L10SL-3PBITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 3POS SILVER SLDR
CA02J13T207QC&KROCKER SWITCH
CA02J72207QC&KROCKER SWITCH
CA02J73207QC&KROCKER SWITCH
CA02J15207PQC&KROCKER SWITCH
CA02J13207HQC&KROCKER SWITCH
CA02J16207QC&KROCKER SWITCH
CA02J72207DQC&KSWITCH ROCKER SPST 15A 125V
CA02J73207DQC&KROCKER SWITCH
CA02L10SL-3PBA176ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 3POS GOLD SOLDER
CA02J76207DQC&KSWITCH ROCKER SPST 15A 125V
CA02J75207DQC&KROCKER SWITCH
CA02J13207DQC&KROCKER SWITCH
CA02J12207QC&KSWITCH ROCKER SPST 15A 125V
CA02J72237HQC&KROCKER SWITCH
CA02J72237DQC&KROCKER SWITCHAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.