- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPerhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $18.268 | $18.27 |
Spesifikasi teknologi 7308TZQE
Spesifikasi Teknikal C&K - 7308TZQE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan C&K - 7308TZQE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | C&K |
| Voltan Rating - DC | 28 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | Solder Lug |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | 7000 |
| Panel cutout Ukuran | Circular - 11.91mm Dia |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Illumination Jenis Warna | - |
| Illumination | Non-Illuminated |
| ciri-ciri | Epoxy Sealed Terminals |
| Life elektrik | 40,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | 3PDT |
| sesendal Thread | 15/32-32 |
| Nombor produk asas | 7308TZ |
| Jenis penggerak | Standard Round |
| penggerak Bahan | Brass, Chrome Plated |
| penggerak Negara | 17.45mm |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan C&K 7308TZQE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 7308TCWZ3QE | 7308TCWZQES | 7308TCWZQES2 | 7308TCWZQE |
| Pengeluar | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| sesendal Thread | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| penggerak Bahan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penggerak Negara | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
Muat turun 7308TZQE PDF datasheets dan dokumentasi C&K untuk 7308TZQE - C&K.
7308TCWZ3QEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TPCQEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TCWZQESC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TCWZBIC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V
7308TCWZQES2C&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TCWZGEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TCWZQEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TPZGEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7308TPZQEC&KSWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
7309-1511-000Radiall USA, Inc.SSLB / STRAIGHT JACK MALE GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.