- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
SMAJ-Q Series Datasheet.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Semiconductor Warehouse 21/Mar/2019.pdfHTML Datasheet
SMAJ-Q Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.072 | $0.07 |
| 200+ | $0.028 | $5.60 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 1000+ | $0.026 | $26.00 |
Spesifikasi teknologi SMAJ8.5CA-Q
Spesifikasi Teknikal Bourns Inc. - SMAJ8.5CA-Q, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Bourns Inc. - SMAJ8.5CA-Q
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Bourns, Inc. |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 8.5V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - |
| Voltan - Breakdown (Min) | 9.44V |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AC (SMA) |
| Siri | Automotive, AEC-Q101, SMAJ-Q |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 400W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-214AC, SMA |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | 1 |
| Nombor produk asas | SMAJ8 |
| aplikasi | Automotive, Telecom |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Bourns Inc. SMAJ8.5CA-Q.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SMAJ8.5CA-M3/5A | SMAJ8.5CA-13 | SMAJ8.5CA-13-F | SMAJ8.5CA-TR |
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | STMicroelectronics |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Saluran dwiarah | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun SMAJ8.5CA-Q PDF datasheets dan dokumentasi Bourns Inc. untuk SMAJ8.5CA-Q - Bourns Inc..
SMAJ8.5CA-E3/61(WT)JXND/VISHAYMASAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.