- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
CRP Series.pdfMaklumat alam sekitar
Bourns REACH.pdfSpesifikasi teknologi CRP0603-BZ-9530ELF
Spesifikasi Teknikal Bourns Inc. - CRP0603-BZ-9530ELF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Bourns Inc. - CRP0603-BZ-9530ELF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Bourns, Inc. |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0603 |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | CRP |
| Mod panel | 953 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| Nombor produk asas | CRP0603 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Bourns Inc. CRP0603-BZ-9530ELF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CRP0603-BZ-2001ELF | CRP0603-BZ-7870ELF | CRP0603-BZ-4991ELF | CRP0603-BZ-1652ELF |
| Pengeluar | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| komposisi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun CRP0603-BZ-9530ELF PDF datasheets dan dokumentasi Bourns Inc. untuk CRP0603-BZ-9530ELF - Bourns Inc..
CRP0603-BZ-2491ELFBourns Inc.RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0603-BZ-7681ELFBourns Inc.RES SMD 7.68KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0603-BZ-7870ELFBourns Inc.RES SMD 787 OHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0805-BZ-5621ELFBourns Inc.RES SMD 5.62K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0805-BZ-1001ELFBourns Inc.RES SMD 1K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0603-BZ-4641ELFBourns Inc.RES SMD 4.64KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0805-BZ-2211ELFBourns Inc.RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0805-BZ-1002ELFBourns Inc.RES SMD 10K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0805-BX-2003ELFBourns Inc.RES SMD 200K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0603-BZ-2001ELFBourns Inc.RES SMD 2K OHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0805-BZ-1000ELFBourns Inc.RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0603-BZ-5622ELFBourns Inc.RES SMD 56.2KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0805-BX-1243ELFBourns Inc.RES SMD 124K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0603-BZ-1652ELFBourns Inc.RES SMD 16.5KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0603-BZ-4991ELFBourns Inc.RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/10W 0603
CRP0805-BZ-2212ELFBourns Inc.RES SMD 22.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0805-BZ-4321ELFBourns Inc.RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/8W 0805
CRP0603-BZ-4121ELFBourns Inc.RES SMD 4.12KOHM 0.1% 1/10W 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.