- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
CR Series.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Dev EOL 9/Aug/2018.pdfSpesifikasi teknologi CR0805-FX-4321GLF
Spesifikasi Teknikal Bourns Inc. - CR0805-FX-4321GLF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Bourns Inc. - CR0805-FX-4321GLF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Bourns, Inc. |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0805 |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Siri | CR0805 |
| Mod panel | 4.32 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Pakej / Kes | 0805 (2012 Metric) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| ciri-ciri | Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| Nombor produk asas | CR0805 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Bourns Inc. CR0805-FX-4321GLF.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CR0805-FX-4321ELF | CR0805-FX-4302ELF | CR0805-FX-43R2ELF | CR0805-FX-4323ELF |
| Pengeluar | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleransi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| komposisi | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun CR0805-FX-4321GLF PDF datasheets dan dokumentasi Bourns Inc. untuk CR0805-FX-4321GLF - Bourns Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.