- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
4300H Series.pdfMaklumat alam sekitar
Bourns REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.837 | $0.84 |
Spesifikasi teknologi 4308H-102-331
Spesifikasi Teknikal Bourns Inc. - 4308H-102-331, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Bourns Inc. - 4308H-102-331
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Bourns, Inc. |
| Toleransi | ±2% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SIP |
| Saiz / Dimensi | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| Siri | 4300H |
| Resistor-Ratio-Drift | 50ppm/°C |
| Nisbah Pemadanan Rintangan | - |
| Rintangan (ohm) | 330 |
| Power Per Element | 500mW |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 8-SIP |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Perintang | 4 |
| Bilangan Pins | 8 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.350" (8.89mm) |
| litar Jenis | Isolated |
| Nombor produk asas | 4308H |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Bourns Inc. 4308H-102-331.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 4308H-102-331LF | 4308H-102-391 | 4308H-102-330 | 4308H-102-332LF |
| Pengeluar | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bilangan Perintang | - | - | - | - |
| Nisbah Pemadanan Rintangan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Rintangan (ohm) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Resistor-Ratio-Drift | - | - | - | - |
| Bilangan Pins | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| litar Jenis | - | - | - | - |
| Power Per Element | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun 4308H-102-331 PDF datasheets dan dokumentasi Bourns Inc. untuk 4308H-102-331 - Bourns Inc..
4308H-102-470Bourns Inc.RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
4308H-102-390Bourns Inc.RES ARRAY 4 RES 39 OHM 8SIP
4308H-102-330Bourns Inc.RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
4308H-102-220Bourns Inc.RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SIP
4308H-102-183LFBourns Inc.RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.