- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
T Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
T Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi LT1804-7
Spesifikasi Teknikal Bel Power Solutions - LT1804-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Bel Power Solutions - LT1804-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Bel Power Solutions |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 45.5V |
| Voltan - Pengasingan | 2.8 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 255 VAC |
| Jenis | Enclosed, Conformal Coated |
| Saiz / Dimensi | 6.60" L x 5.60" W x 4.40" H (167.6mm x 142.2mm x 111.8mm) |
| Siri | Melcher T (500W) |
| Kuasa (Watt) | 500W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 71°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Hot Swappable, Load Sharing, PFC, Universal Input |
| kecekapan | 91.5% |
| Semasa - output 1 | 10 A |
| Nombor produk asas | LT1804 |
| Agensi kelulusan | CE, CSAus |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7018 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Bel Power Solutions LT1804-7.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LT1804-7 | LT1803IS8#TR | LT1803IS8 | LT1803IS8 |
| Pengeluar | Bel Power Solutions | LT | Analog Devices Inc. | Linear Technology |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | 10 A | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | 2.8 kV | - | - | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Hot Swappable, Load Sharing, PFC, Universal Input | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | 500W | - | - | - |
| Pakej | Bulk | - | Tube | Bulk |
| kecekapan | 91.5% | - | - | - |
| Jumlah Output | 1 | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount | - | Surface Mount | Surface Mount |
| Voltan - Output 1 | 45.5V | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | 6.60" L x 5.60" W x 4.40" H (167.6mm x 142.2mm x 111.8mm) | - | - | - |
| Jenis | Enclosed, Conformal Coated | - | - | - |
| Agensi kelulusan | CE, CSAus | - | - | - |
| Siri | Melcher T (500W) | - | - | * |
| Voltan - Input | 85 ~ 255 VAC | - | - | - |
| Nombor produk asas | LT1804 | - | LT1803 | - |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 71°C | - | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| aplikasi | ITE (Commercial) | - | - | - |
Muat turun LT1804-7 PDF datasheets dan dokumentasi Bel Power Solutions untuk LT1804-7 - Bel Power Solutions.
LT1803IS8#PBFLinear Technology
LT1803IS8Linear TechnologyLT1803 - 85MHZ, 100V/US R-TO-R I
LT1803IS8#TRLTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.