- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
WLS15 Instruction Manual.pdfLukisan 3D
WLS15XxR0920DSQP.pdf.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $186.00 | $186.00 |
Spesifikasi teknologi WLS15XDW0920DSC2
Spesifikasi Teknikal Banner Engineering Corporation - WLS15XDW0920DSC2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Banner Engineering Corporation - WLS15XDW0920DSC2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Banner Engineering |
| Voltan - Bekalan | 12 ~ 24VDC |
| Style penamatan | Cable Leads |
| Siri | WLS15 |
| Kehidupan dinilai | - |
| Profil (w x h) | 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm) |
| Power - Rated | - |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 60°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Fluks bercahaya | 1050lm |
| Jenis Lens | Flat, Diffused |
| Panjang | 36.22" (920.0mm) |
| Perlindungan Ingress | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Warna pencahayaan | White, Cool |
| perumahan bahan | Aluminum (Al) |
| ciri-ciri | Dimmable |
| Nombor produk asas | WLS15XDW |
| Agensi kelulusan | CE, cULus |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9405.42.8440 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Banner Engineering Corporation WLS15XDW0920DSC2.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | WLS15XDW0920DSC5 | WLS15XDW1200DSC2 | WLS15XDW0640DSC2 | WLS15XDW0500DSC2 |
| Pengeluar | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation |
| Jenis Lens | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Fluks bercahaya | - | - | - | - |
| Profil (w x h) | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Panjang | - | - | - | - |
| Power - Rated | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Kehidupan dinilai | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Warna pencahayaan | - | - | - | - |
Muat turun WLS15XDW0920DSC2 PDF datasheets dan dokumentasi Banner Engineering Corporation untuk WLS15XDW0920DSC2 - Banner Engineering Corporation.
WLS15XDW0500DSC5Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XGR0220DSC2Banner Engineering CorporationWLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
WLS15XDW1200DSC2Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW1200DSC4Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW1200DSQSBanner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0500DSQSBanner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0920DSQSBanner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0640DSC5Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0920DSC5Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0640DSC30Banner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS15XDW0640DSQSBanner Engineering CorporationWLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSEDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.