- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MP Series.pdfPCN Ossolescence/ EOL
MP Series EOL May/2018.pdfMaklumat alam sekitar
RoHS 2021 Position Statement.pdfSpesifikasi teknologi MP4-2J-2J-00
Spesifikasi Teknikal Artesyn Embedded Power - MP4-2J-2J-00, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Artesyn Embedded Power - MP4-2J-2J-00
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Artesyn Embedded Power |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - output 5 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | 10V |
| Voltan - Output 1 | 10V |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC |
| Jenis | Enclosed |
| Saiz / Dimensi | 10.00" L x 5.00" W x 2.50" H (254.0mm x 127.0mm x 63.5mm) |
| Siri | MP4 (600W) |
| Kuasa (Watt) | 600W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 85% |
| Semasa - output 2 | 18 A |
| Semasa - output 1 | 18 A |
| Agensi kelulusan | CB, CE, CSA, UL, VDE |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7018 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Artesyn Embedded Power MP4-2J-2J-00.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MP4-2J-1J-00 | MP4-2J-NNE-00 | MP4-2I-2I-1E-00 | MP4-2I-2I-LNN-00 |
| Pengeluar | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Semasa - output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
Muat turun MP4-2J-2J-00 PDF datasheets dan dokumentasi Artesyn Embedded Power untuk MP4-2J-2J-00 - Artesyn Embedded Power.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.