- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.605 | $1.61 |
Spesifikasi teknologi MAX98360AEFB+
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX98360AEFB+, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX98360AEFB+
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Bekalan | 2.5V ~ 5.5V |
| Jenis | Class D |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-FC2QFN (2x2) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 10-UFQFN |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Strip |
| Jenis output | 1-Channel (Mono) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Max Power Output x Saluran @ Beban | 3.2W x 2 @ 4Ohm |
| ciri-ciri | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX98360AEFB+.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX98360AEFB+T | MAX98360BEFB+ | MAX98360BEFB+T | MAX98360AENL+T |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Max Power Output x Saluran @ Beban | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun MAX98360AEFB+ PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX98360AEFB+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX98360BENL+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedDIGITAL CLASS D WITH 1.2V DIGITA
MAX98360AENL+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedDIGITAL CLASS D WITH 1.2V DIGITA
MAX98360AENL+TCPPAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX98360BEFB+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedDIGITAL CLASS D WITH 1.2 V DIGIT
MAX98358DEV#TQFNAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedDEVELOPMENT BOARD
MAX98358EVSYS#WLPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL SYST AUDIO AMP CLASS D WLP
MAX98358ETE+Maxim
MAX98360AENL+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedDGTL CLASS D W/1.2V DGTL SUPPLY
MAX98360BEFB+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedDGTL CLASS D W/1.2 V DGTL SUPPLY
MAX98358DEV#WLPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedDEVELOPMENT BOARD
MAX98360AEFB+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedDGTL CLASS D W/1.2 V DGTL SUPPLY
MAX98360AEVSYS#FCQFNAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX98360A FCQFN EVKIT DIGITAL CLAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.