- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MAX6715-29.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Devices OBS 24/Apr/2018.pdfSpesifikasi teknologi MAX6717UKWGD3+
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6717UKWGD3+, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6717UKWGD3+
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Ambang | 1.11V, 1.665V |
| Jenis | Multi-Voltage Supervisor |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23-5 |
| Siri | - |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Reset | Active Low |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | SC-74A, SOT-753 |
| Pakej | Bulk |
| Pengeluaran | Open Drain or Open Collector |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan Voltan Dipantau | 2 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Nombor produk asas | MAX6717 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6717UKWGD3+.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX6717UKWGD3+T | MAX6717UKVHD3+ | MAX6717UKYHD3+ | MAX6717UKTGD3-T |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Bilangan Voltan Dipantau | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Reset Timeout | - | - | - | - |
| Reset | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Ambang | - | - | - | - |
Muat turun MAX6717UKWGD3+ PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX6717UKWGD3+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX6717UKYHD3+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR MPU SOT23-5
MAX6717UKTGD6+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX6717UKTGD6+Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.