- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
MAX17498A/B/C.pdfPanduan penomboran bahagian
Part Numbering System.pdfNota Permohonan
RTD Measurement System Design Essentials.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.481 | $3.48 |
| 200+ | $1.39 | $278.00 |
| 500+ | $1.343 | $671.50 |
| 1000+ | $1.32 | $1,320.00 |
Spesifikasi teknologi MAX17498CATE+T
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX17498CATE+T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX17498CATE+T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 4.5V ~ 36V |
| Voltan - Breakdown | - |
| topologi | Boost, Flyback |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-TQFN (3x3) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengasingan output | Either |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tukar Negeri (s) | Yes |
| Kekerapan - Menghidupkan | 250kHz |
| Perlindungan kesalahan | Current Limiting, Over Voltage |
| Kitar tugas | 94.5% |
| Ciri-ciri kawalan | EN, Power Good, Soft Start |
| Nombor produk asas | MAX17498 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX17498CATE+T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX17498CATE+ | MAX17498BATE+T | MAX17498BATE+TCER | MAX17498AATE+T |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Kitar tugas | - | - | - | - |
| Voltan - Breakdown | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pengasingan output | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perlindungan kesalahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tukar Negeri (s) | - | - | - | - |
Muat turun MAX17498CATE+T PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX17498CATE+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX17498BBEVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION KIT FOR UNIVERSAL AC/
MAX17498BATE+TCER
MAX17499BAUB+Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.