- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
P51 Datasheet.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Base Housing Supplier Update 11/Aug/2016.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $149.184 | $149.18 |
Spesifikasi teknologi P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000
Spesifikasi Teknikal Amphenol SSI Technologies - P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol SSI Technologies - P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol SSI Technologies |
| Voltan - Bekalan | 8V ~ 30V |
| Style penamatan | M12, 4 Pin |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Siri | MediaSensor™ |
| Jenis tekanan | Vented Gauge |
| Port Style | Threaded |
| Port Saiz | Female - 7/16" (11.11mm) UNF |
| Pakej / Kes | Cylinder |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Jenis output | Analog Current |
| Pengeluaran | 4 mA ~ 20 mA |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| pengendalian tekanan | 75PSI (517.11kPa) |
| Tekanan maksimum | - |
| ciri-ciri | Amplified Output, Temperature Compensated |
| aplikasi | Industrial Automation |
| Ketepatan | ±0.5% |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol SSI Technologies P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | P51-75-G-Y-I12-20MA-000-000 | P51-75-G-Y-MD-20MA-000-000 | P51-75-G-Y-P-20MA-000-000 | P51-75-G-Y-I36-20MA-000-000 |
| Pengeluar | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tekanan maksimum | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pengendalian tekanan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Ketepatan | - | - | - | - |
| Jenis tekanan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Port Saiz | - | - | - | - |
Muat turun P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000 PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol SSI Technologies untuk P51-75-G-Y-M12-20MA-000-000 - Amphenol SSI Technologies.
P51-75-G-Y-I36-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 4-20MA
P51-75-G-Y-I12-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-P-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 4-20MA
P51-75-G-Y-I12-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 1-5V
P51-75-G-Y-MD-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 1-5V
P51-75-G-Y-P-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-MD-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 4-20MA
P51-75-G-Y-M12-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-I36-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 1-5V
P51-75-G-Y-I36-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-M12-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 1-5V
P51-75-G-Y-M12-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-I12-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 4-20MA
P51-75-G-Y-I36-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-I12-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-D-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B 1-5V
P51-75-G-Y-MD-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V
P51-75-G-Y-MD-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.