- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 89446-414HLF
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 89446-414HLF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 89446-414HLF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | BERGSTIK® II |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.930' (23.62mm) |
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 14 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.100' (2.54mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.120' (3.05mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.710' (18.03mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 100.0µin (2.54µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Tin |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 89446 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 89446-414HLF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 89446-410HLF | 89446-412HLF | 89446-404HLF | 89446-424HLF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
Muat turun 89446-414HLF PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol ICC (FCI) untuk 89446-414HLF - Amphenol ICC (FCI).
89446-420HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
89446-412HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
89446-424HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
89446-406HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
89446-422HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
89446-168HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
89446-418HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
89446-408HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
89446-172HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
89446-404HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
89446-428HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
89446-416HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
89446-426HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
89446-430HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
89446-170HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
89446-432HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
89446-402HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 2POS
89446-410HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 10POS 2.54MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.