- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Perhimpunan/Asal PCN
Multiple Devices Location Change 29/Jan/2015.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Mult Devs material chg 11/MAR/2020.pdf Mult Devs Document Clarification 30/Jul/2021.pdfPCN yang lain
Multiple Devices Material Reversal 22/Apr/2015.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
| 200+ | $0.388 | $77.60 |
| 500+ | $0.374 | $187.00 |
| 1000+ | $0.367 | $367.00 |
Spesifikasi teknologi 88902-121LF
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 88902-121LF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 88902-121LF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Press-Fit |
| Siri | Metral® |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 4 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 24 |
| Bilangan Lajur | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| ciri-ciri | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1.5A |
| Hubungi Layout, Typical | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| penyambung Penggunaan | - |
| Jenis penyambung | Header, Male Pins |
| Style penyambung | - |
| warna | Natural |
| Nombor produk asas | 88902 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 88902-121LF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 88902-126LF | 88902-113LF | 88902-123LF | 88902-129LF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| penyambung Penggunaan | - | - | - | - |
| Bilangan Lajur | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Style penyambung | - | - | - | - |
| Hubungi Layout, Typical | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
Muat turun 88902-121LF PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol ICC (FCI) untuk 88902-121LF - Amphenol ICC (FCI).
88902-130LFAmphenol ICC (FCI)METRAL HDR SIG 1MX5R PF
88902-116LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-113Amphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-104Amphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-123LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-129LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-111LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-131LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-113LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-127LFAmphenol ICC (FCI)METRAL HDR SIG 1MX5R PF
88902-120LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-110LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-112Amphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-122LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-119LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-124LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-125LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCB
88902-126LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 24POS PCBAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.