- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Perhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfSpesifikasi teknologi 55741-001
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 55741-001, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 55741-001
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Siri | GIG-Array®, MezzSelect™ |
| Pitch | 0.051' (1.30mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 18 |
| Bilangan Jawatan | 200 Signal (100 Pair) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mengawan menyusun Heights | 25mm, 27mm, 28mm, 30mm, 35mm, 40mm |
| Tinggi Lembaga atas | 0.813' (20.64mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold or Gold, GXT™ |
| Jenis penyambung | Differential Pair Array, Female |
| Nombor produk asas | 55741 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 55741-001.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 55741-001LF | 55741-201 | 55740-001 | 55740-001LF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Tinggi Lembaga atas | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun 55741-001 PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol ICC (FCI) untuk 55741-001 - Amphenol ICC (FCI).
55739-001Amphenol ICC (FCI)CONN DIFF ARRAY PLUG 200POS SMD
55755-0219Affinity Medical Technologies - Molex
55740-201LFAmphenol ICC (FCI)CONN DIFF ARRAY RCPT 200POS SMD
5573KFG1W00070Laird Technologies EMIGK NICU CF KC V0
55741-201Amphenol ICC (FCI)CONN DIFF ARRAY RCPT 200POS SMD
55740-201Amphenol ICC (FCI)CONN DIFF ARRAY RCPT 200POS SMD
55755-001LFAmphenol ICC (FCI)CONN ARRAY RCPT 240POS SMD GOLD
5574-0-00-13-00-00-33-0Mill-Max Manufacturing Corp.MODIFIED 6142 .410" LENGTH
55755-001Amphenol ICC (FCI)CONN ARRAY RCPT 240POS SMD GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.