- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi 10142961-007LF
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 10142961-007LF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 10142961-007LF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Siri | Minitek MicroSpace™ 1.80mm |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.071" (1.80mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 130°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 7 |
| Nota | Contacts Not Included |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | - |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi Penamatan | Crimp |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| warna | - |
| Nombor produk asas | 10142961 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.6000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 10142961-007LF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 10142961-009LF | 10142961-010LF | 10142961-005LF | 10142961-004LF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Hubungi Penamatan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nota | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jarak Row | - | - | - | - |
10142958-00005LFAmphenol ICC (FCI)WTB 2.5MM 5P HOUSING
10142936-302KLFAmphenol ICC (FCI)HORIZONTAL HEADER
10142959-024LFAmphenol ICC (FCI)WTB 2.5MM TERMINAL
10142961-013LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 13POS 1.80MM
10142961-008LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 8POS 1.80MM
10142961-015LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 15POS 1.80MM
10142961-011LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 11POS 1.80MM
10142961-010LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 10POS 1.80MM
10142961-009LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 9POS 1.80MM
10142959-022LFAmphenol ICC (FCI)WTB 2.5MM TML
10142961-014LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 14POS 1.80MM
10142961-06LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 6POS 1.80MM
10142961-012LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 12POS 1.80MM
10142936-203KLFAmphenol ICC (FCI)HORIZONTAL HEADER
10142936-303KLFAmphenol ICC (FCI)HORIZONTAL HEADER
10142961-005LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT HSG 5POS 1.80MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.