- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
TCxx03xxA5J0G Drawing.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.683 | $0.68 |
Spesifikasi teknologi TC100362A500G
Spesifikasi Teknikal Amphenol Anytek - TC100362A500G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Anytek - TC100362A500G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Anytek |
| Penamatan Wire | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| tolok Wire | 14-22 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | 0.3 Nm (2.6 Lb-In) |
| Siri | TC |
| skru Thread | M2.6 |
| Skru bahan - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Jawatan Per Level | 10 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 115°C |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | Thermoplastic |
| ciri-ciri | Interlocking (Side) |
| Semasa | 15 A |
| Hubungi bahan - Plating | - |
| warna | Blue |
| Clamp bahan - Plating | Steel, Stainless |
| Nombor produk asas | TC10 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Anytek TC100362A500G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TC100362A500G | TC1003620000G | TC100350BB00G | TC100303C500G |
| Pengeluar | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| tolok Wire | 14-22 AWG | 14-22 AWG | - | 14-22 AWG |
| pemasangan Jenis | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 115°C | -40°C ~ 115°C | - | -40°C ~ 115°C |
| Hubungi bahan - Plating | - | - | - | - |
| perumahan bahan | Thermoplastic | Thermoplastic | - | Polyamide (PA), Nylon |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197' (5.00mm) | - | 0.197" (5.00mm) |
| voltan | 300 V | 300 V | - | 300 V |
| Semasa | 15 A | 15 A | - | 15 A |
| Nombor produk asas | TC10 | TC10 | TC10 | TC10 |
| ciri-ciri | Interlocking (Side) | Interlocking (Side) | Interlocking (Side) | Interlocking (Side) |
| warna | Blue | Blue | Green | Black |
| Pakej | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Torque - Screw | 0.3 Nm (2.6 Lb-In) | 0.3 Nm (2.6 Lb-In) | - | 0.3 Nm (2.6 Lb-In) |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board | Horizontal with Board | Horizontal with Board | Horizontal with Board |
| Clamp bahan - Plating | Steel, Stainless | Steel, Stainless | - | Steel, Stainless |
| Siri | TC | TC | TC | TC |
| Penamatan Wire | Screw - Leaf Spring, Wire Guard | Screw - Leaf Spring, Wire Guard | Screw - Leaf Spring, Wire Guard | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Skru bahan - Plating | Steel - Zinc Plated | Steel - Zinc Plated | - | Steel - Zinc Plated |
| Bilangan Tahap | 1 | 1 | 1 | 1 |
| skru Thread | M2.6 | M2.6 | - | M2.6 |
| Jawatan Per Level | 10 | 10 | 10 | 10 |
Muat turun TC100362A500G PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol Anytek untuk TC100362A500G - Amphenol Anytek.
TC100-TW-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC101-PW-B/HIGH-LOWCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC1000ABB Power Electronics Inc.TC1000
TC100303C500GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
TC101-PW-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC101-PB-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC101-TB-B/ON-OFFCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC100350BB00GAmphenol AnytekTERM BLOCK 10POS SIDE ENTRY PCB
TC100-TW-WCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC1003620000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
TC101-TB-B/HI-LOCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC101-TB-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TC1002TM
TC100M200Eaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE 100M200 660V AC / 350V DC B
TC100M160Eaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE 100M160A 660V AC / 350V DC
TC100M125Eaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE 100M125A 660V AC / 350V DCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.