- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.758 | $2.76 |
| 200+ | $1.101 | $220.20 |
| 500+ | $1.064 | $532.00 |
| 1000+ | $1.046 | $1,046.00 |
Spesifikasi teknologi HB1022800000G
Spesifikasi Teknikal Amphenol Anytek - HB1022800000G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Anytek - HB1022800000G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Anytek |
| Penamatan Wire | Screwless - Push Button Clamp |
| tolok Wire | 18-24 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | - |
| Siri | HB |
| skru Thread | - |
| Skru bahan - Plating | - |
| Jawatan Per Level | 10 |
| Pitch | 0.295' (7.50mm) |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 115°C |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | Thermoplastic |
| ciri-ciri | Interlocking (Side) |
| Semasa | 10 A |
| Hubungi bahan - Plating | Brass - Tin Plated |
| warna | Gray |
| Clamp bahan - Plating | Steel, Stainless |
| Nombor produk asas | HB10 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Anytek HB1022800000G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | HB1012800000G | HB1002800000G | HB1021800000G | HB1041800000G |
| Pengeluar | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| Semasa | - | - | - | - |
| Penamatan Wire | - | - | - | - |
| mengawan Haluan | - | - | - | - |
| Skru bahan - Plating | - | - | - | - |
| skru Thread | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Clamp bahan - Plating | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| voltan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hubungi bahan - Plating | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
HB1012800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1011800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1041810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.96MM PCB
HB1100KFZAETE Connectivity Passive ProductRES 100K OHM 1% 1W AXIAL
HB1021800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 7.5MM PCB
HB1001800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1011810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1002800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1041800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.96MM PCB
HB1001810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1031800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.81MM PCB
HB100204ROSINKA
HB1071-2LONEON
HB1030-2R5106-1Eaton - Electronics DivisionCAP 10F -10% +30% 2.5V T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.