- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.262 | $2.26 |
Spesifikasi teknologi AZ2151-1C-24DE
Spesifikasi Teknikal American Zettler - AZ2151-1C-24DE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan American Zettler - AZ2151-1C-24DE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | American Zettler |
| Style penamatan | PC Pin |
| Voltan switching | 300VAC, 30VDC - Max |
| Siri | AZ2150 |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Siaran Masa | 5 ms |
| Jenis relay | General Purpose |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 85°C |
| beroperasi Masa | 12 ms |
| Mesti melepaskan voltan | 2.4 VDC |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mesti mengendalikan voltan | 18 VDC |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Rating (Semasa) | 40 A |
| Hubungi bahan | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Borang hubungan | SPDT (1 Form C) |
| Voltan Coil | 24VDC |
| Coil Jenis | Non Latching |
| Coil rintangan | 660 Ohms |
| Penebat gegelung | Class B |
| Coil Semasa | 36.4 mA |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan American Zettler AZ2151-1C-24DE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AZ2151-1C-48DEF | AZ2151-1C-48DE | AZ2151-1C-12DE | AZ2151-1C-12DEF |
| Pengeluar | American Zettler | American Zettler | American Zettler | American Zettler |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| beroperasi Masa | - | - | - | - |
| Mesti melepaskan voltan | - | - | - | - |
| Mesti mengendalikan voltan | - | - | - | - |
| Voltan switching | - | - | - | - |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Rating (Semasa) | - | - | - | - |
| Coil rintangan | - | - | - | - |
| Seal Rating | - | - | - | - |
| Penebat gegelung | - | - | - | - |
| Coil Semasa | - | - | - | - |
| Siaran Masa | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis relay | - | - | - | - |
| Voltan Coil | - | - | - | - |
| Coil Jenis | - | - | - | - |
AZ2151-1C-5DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1CE-12DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-48DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-6DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-12DEFAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-110DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-70DEFAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-70DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-48DEFAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-15DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1CE-110DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1AE-70DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1AE-9DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1AE-5DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-9DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-12DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1AE-6DEAmerican Zettler40A POWER RELAY
AZ2151-1C-18DEAmerican Zettler40A POWER RELAYAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.