- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
IAG,IUG,IEG,CEG,LEG Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $97.027 | $97.03 |
Spesifikasi teknologi IEG66-1-62-16.0-01-V
Spesifikasi Teknikal Sensata-Airpax - IEG66-1-62-16.0-01-V, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sensata-Airpax - IEG66-1-62-16.0-01-V
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Airpax / Sensata Technologies |
| Voltan Rating - DC | 80 V |
| Voltan Rating - AC | 250 V |
| Siri | IEG |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Poles | 2 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16A |
| Jenis Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Nombor produk asas | IEG66 |
| Agensi kelulusan | CSA, TUV, UL1077 |
| Jenis penggerak | Lever |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sensata-Airpax IEG66-1-62-16.0-01-V.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IEG66-1-62-16.0-A-01-V | IEG66-1-62-1.50-A-01-V | IEG66-1-62-10.0-01-V | IEG66-1-62-16.0-91-V |
| Pengeluar | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun IEG66-1-62-16.0-01-V PDF datasheets dan dokumentasi Sensata-Airpax untuk IEG66-1-62-16.0-01-V - Sensata-Airpax.
IEG66-1-62-20.0-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
IEG66-1-62-1.00-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEG66-1-62-10.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER
IEG66-1-62-10.0-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
IEG66-1-62-15.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
IEG66-1-62-1.50-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR 1.5A
IEG66-1-62-2.50-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2.5A
IEG66-1-62-2.00-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A
IEG66-1-62-10.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
IEG66-1-62-2.50-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR 2.5A LEVER
IEG66-1-62-2.00-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A
IEG66-1-62-12.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 12A
IEG66-1-62-20.0-21-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
IEG66-1-62-15.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
IEG66-1-62-16.0-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 16A
IEG66-1-62-16.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR 16A LEVERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.