- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
AMLB-Z Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $72.352 | $72.35 |
| 200+ | $28.869 | $5,773.80 |
| 500+ | $27.904 | $13,952.00 |
| 1000+ | $27.428 | $27,428.00 |
Spesifikasi teknologi AMLB-3660Z
Spesifikasi Teknikal aimtec - AMLB-3660Z, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan aimtec - AMLB-3660Z
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Aimtec |
| Berat | 0.084 lb (38.00 g) |
| Voltan - Output | 14 ~ 38V |
| Voltan - Input (Min) | 9V |
| Voltan - Input (Max) | 36V |
| Jenis | Constant Current |
| topologi | AC DC Converter |
| Nombor standard | 60950-1; UL 8750 |
| Saiz / Dimensi | 2.03" L x 1.03" W x 0.62" H (51.5mm x 26.1mm x 15.8mm) |
| Siri | AMLB-Z |
| Kuasa (Watt) | 28.8 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 6-DIP Module |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| kecekapan | 93% |
| dimming | Analog, PWM |
| Semasa - Output (Max) | 600mA |
| Agensi kelulusan | CE |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH info available upon request |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan aimtec AMLB-3660Z.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AMLBW-3660Z | AMLBW-3650Z | AMLBW-3630Z | AMLB-3690Z |
| Pengeluar | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| dimming | - | - | - | - |
| Berat | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Voltan - Output | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun AMLB-3660Z PDF datasheets dan dokumentasi aimtec untuk AMLB-3660Z - aimtec.
AML8726-MXLAMLOGIC
AML8726-MX-BAMLOGIC
AML8726-MXSAMLOGIC
AML8726-MX-DAMLOGICAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.