- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
AM1SS-N(J)Z Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.852 | $2.85 |
Spesifikasi teknologi AM1SS-1212S-NZ
Spesifikasi Teknikal aimtec - AM1SS-1212S-NZ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan aimtec - AM1SS-1212S-NZ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Aimtec |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 12V |
| Voltan - Pengasingan | 1.5 kV |
| Voltan - Input (Min) | 10.8V |
| Voltan - Input (Max) | 13.2V |
| Jenis | Isolated Module |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.1mm) |
| Siri | AM1SS-NZ (1W) |
| Kuasa (Watt) | 1 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 4-SIP Module |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | - |
| kecekapan | 81% |
| Semasa - Output (Max) | 83mA |
| Ciri-ciri kawalan | - |
| Nombor produk asas | AM1SS |
| Agensi kelulusan | cULus, cURus |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan aimtec AM1SS-1212S-NZ.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AM1SS-1224S-NZ | AM1SS-1215S-NZ | AM1SS-1212SZ | AM1SS-1203S-NZ |
| Pengeluar | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
Muat turun AM1SS-1212S-NZ PDF datasheets dan dokumentasi aimtec untuk AM1SS-1212S-NZ - aimtec.
AM1SS-1215S-NZaimtecDC DC CONVERTER 15V 1W
AM1SS-1205SZaimtecDC DC CONVERTER 5V 1W
AM1SS-1205S-NZaimtecDC DC CONVERTER 5V 1WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.