- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
AM15WM-NZ Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $47.979 | $47.98 |
Spesifikasi teknologi AM15WM-80012S-NZ
Spesifikasi Teknikal aimtec - AM15WM-80012S-NZ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan aimtec - AM15WM-80012S-NZ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Aimtec |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 12V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input (Min) | 200V |
| Voltan - Input (Max) | 1500V |
| Jenis | Isolated Module |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 4.29" L x 2.30" W x 1.18" H (109.0mm x 58.5mm x 30.0mm) |
| Siri | AM15WM-NZ (15W) |
| Kuasa (Watt) | 15 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | - |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 70°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | - |
| kecekapan | 76% |
| Semasa - Output (Max) | 1.25A |
| Ciri-ciri kawalan | - |
| Nombor produk asas | AM15W |
| Agensi kelulusan | - |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan aimtec AM15WM-80012S-NZ.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AM15WM-80015S-NZ | AM15W-80012S-NZ | AM15WM-80024S-NZ | AM15W-80015S-NZ |
| Pengeluar | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun AM15WM-80012S-NZ PDF datasheets dan dokumentasi aimtec untuk AM15WM-80012S-NZ - aimtec.
AM1600B1060Anatech Electronics Inc.1600 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
AM160.175CR268Anatech Electronics Inc.160.175 MHZ CRYSTAL FILTER
AM1600B560Anatech Electronics Inc.1600 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
AM1600B1143Anatech Electronics Inc.1600 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
AM15W-80024S-NZaimtecDC DC CONVERTER 24V 15W
AM1600B991Anatech Electronics Inc.1600 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
AM1600B1164Anatech Electronics Inc.1600 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.