- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $36.597 | $36.60 |
| 200+ | $14.163 | $2,832.60 |
| 500+ | $13.666 | $6,833.00 |
| 1000+ | $13.42 | $13,420.00 |
Spesifikasi teknologi 1731090064
Spesifikasi Teknikal Molex - 1731090064, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Molex - 1731090064
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Molex |
| tolok Wire | - |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Shell saiz, penyambung Layout | 4 (DC, C) |
| Shell Bahan Kemasan | Steel, Tin Plated |
| Siri | F, FCT 173109 |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 37 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| flange Ciri | Board Side (4-40) |
| ciri-ciri | Grounding Indents |
| Bahan dielektrik | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 5A |
| Jenis hubungan | Signal |
| Hubungi bahan | Brass |
| Borang hubungan | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pins |
| Style penyambung | D-Sub |
| warna | Natural |
| Nombor produk asas | 173109 |
| Jarak Backset | 0.406' (10.30mm) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Tidak berkaitan |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Molex 1731090064.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1731090067 | 1731090062 | 1731090068 | 1731090054 |
| Pengeluar | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jarak Backset | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| Style penyambung | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Shell saiz, penyambung Layout | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Shell Bahan Kemasan | - | - | - | - |
Muat turun 1731090064 PDF datasheets dan dokumentasi Molex untuk 1731090064 - Molex.
1731090053MolexFCT DSUB RA PC RCPT 25 PN
1731090050MolexFCT DSUB RA PC PLG 25 PN
1731090049MolexFCT DSUB STR PC PLG 25 PN
1731090054MolexFCT DSUB RA PC RCPT 25 PN
1731090052MolexFCT DSUB STR PC RCPT 25 PN
1731090051MolexFCT DSUB RA PC PLG 25 PNAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.