- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Contrinex Photoelectric Sensor Overview.pdfHTML Datasheet
1202540010 Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $135.608 | $135.61 |
Spesifikasi teknologi 1202540010
Spesifikasi Teknikal Molex - 1202540010, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Molex - 1202540010
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Molex |
| Voltan - Bekalan | - |
| Siri | 120254 Contrinex |
| sensing Kaedah | Reflective, Background Suppression |
| sensing Jarak | 0.039" ~ 0.709" (1mm ~ 18mm) |
| Masa tindak balas | - |
| Pakej | Bulk |
| Konfigurasi output | PNP - Light-ON |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 50°C |
| Sumber cahaya | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 |
| Kaedah sambungan | Cable |
| Panjang kabel | 78.74" (2m) |
| Nombor produk asas | 120254 |
| Jenis pelarasan | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.9500 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Molex 1202540010.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1202540004 | 1202540014 | 1202540016 | 1202540001 |
| Pengeluar | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Panjang kabel | - | - | - | - |
| Sumber cahaya | - | - | - | - |
| Jenis pelarasan | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| Kaedah sambungan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| sensing Kaedah | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| sensing Jarak | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun 1202540010 PDF datasheets dan dokumentasi Molex untuk 1202540010 - Molex.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.