- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
1202530549 Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $148.632 | $148.63 |
Spesifikasi teknologi 1202530549
Spesifikasi Teknikal Molex - 1202530549, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Molex - 1202530549
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Molex |
| Voltan - Bekalan | 10V ~ 30V |
| Style penamatan | Connector |
| perisai | Unshielded |
| Siri | 120253 Contrinex |
| Jenis sensor | Inductive |
| sensing Jarak | 0.236" (6mm) |
| Respon Frekuensi | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Cylinder, Threaded - M8 |
| Pakej | Bulk |
| Jenis output | NPN-NO |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| Bahan - Badan | Stainless Steel |
| Perlindungan Ingress | IP68, IP69K |
| Petunjuk | No Indicator |
| Nombor produk asas | 120253 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Molex 1202530549.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1202530542 | 1202530540 | 1202530546 | 1202530554 |
| Pengeluar | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Jenis sensor | - | - | - | - |
| sensing Jarak | - | - | - | - |
| Respon Frekuensi | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Petunjuk | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bahan - Badan | - | - | - | - |
Muat turun 1202530549 PDF datasheets dan dokumentasi Molex untuk 1202530549 - Molex.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.