- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Terminal Block Products Production 17/Sep/2014.pdfSpesifikasi teknologi 0399410416
Spesifikasi Teknikal Molex - 0399410416, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Molex - 0399410416
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Molex |
| Wire Strip Negara | 6.4mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.3-3.3mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-22 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Barrier Strip |
| Torque - Screw | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| Style penamatan | Screw with Captive Plate |
| Siri | EuroMate 39941 |
| skru Saiz | M3.5 |
| Jawatan Per Level | 16 (Mate), 8 (Input) |
| Plug Wire Kemasukan | 90° |
| Pitch | 0.200' (5.08mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 90°C |
| Bilangan Jawatan | 16 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Tahap | 1 (Mate), 2 (Input) |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | - |
| penebat Tinggi | 1.070' (27.18mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Thermoplastic |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | Mating Flange |
| Semasa - UL | 15 A |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | Gold |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 039941 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Molex 0399410416.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 0399410410 | 0399410412 | 0399410516 | 0399410419 |
| Pengeluar | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
Muat turun 0399410416 PDF datasheets dan dokumentasi Molex untuk 0399410416 - Molex.
0399410423MolexTERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM
0399410412MolexTERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
0399410219MolexTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
0399401604MolexTERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
0399410512MolexTERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
0399410324MolexTERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
0399410420MolexTERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM
0399410518MolexTERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
0399410404MolexTERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
0399410422MolexTERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
0399410204MolexTERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
0399400724MolexTERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
0399401608MolexTERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
0399410503MolexTERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
0399410507MolexTERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
0399410419MolexTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
0399410516MolexTERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM
0399410410MolexTERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.