- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Stac64 System Product Spec.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN yang lain
2.73KHz.pdfPerhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfLukisan 3D
2.73KHz.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.908 | $0.91 |
Spesifikasi teknologi 0347290202
Spesifikasi Teknikal Molex - 0347290202, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Molex - 0347290202
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Molex |
| Siri | Stac64 34729 |
| Jarak Row | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| Nota | Contacts Not Included |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| ciri-ciri | Polarizing Key |
| Jenis Fastening | Latch Lock |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi Penamatan | Crimp |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| warna | Brown |
| Nombor produk asas | 034729 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Molex 0347290202.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 0347290120 | 0347290203 | 0347290200 | 0347290201 |
| Pengeluar | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Nota | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Hubungi Penamatan | - | - | - | - |
Muat turun 0347290202 PDF datasheets dan dokumentasi Molex untuk 0347290202 - Molex.
0347362002MolexMX64 RCPT TERM SILVER 18/20AWG B
0347360025MolexMX64 RCPT TERM SILVER 0.35MM2 D
0347362001MolexMX64 RCPT TERM SILVER 22 AWG B WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.