- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
SA Series, NTC Type Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $8.787 | $8.79 |
| 200+ | $3.506 | $701.20 |
| 500+ | $3.389 | $1,694.50 |
| 1000+ | $3.331 | $3,331.00 |
Spesifikasi teknologi RL1003-2871-103-SA
Spesifikasi Teknikal Amphenol Thermometrics - RL1003-2871-103-SA, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Thermometrics - RL1003-2871-103-SA
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Advanced Sensors / Amphenol |
| Siri | RL1003 |
| Rintangan dalam ohm @ 25 ° C | 5k |
| rintangan Toleransi | ±0.2°C |
| Pakej / Kes | Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -50°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Lead Wire | 1.50" (38.00mm) |
| Nombor produk asas | RL1003 |
| B25 / 85 | 4073K |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | - |
| B0 / 50 | - |
| B Nilai Toleransi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Thermometrics RL1003-2871-103-SA.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RL1003-2871-103-D1 | RL1003-26.7K-140-D1 | RL1003-52.7K-150-D1 | RL1004-4019-103-D1 |
| Pengeluar | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| B0 / 50 | - | - | - | - |
| Panjang - Lead Wire | - | - | - | - |
| B25 / 85 | - | - | - | - |
| B25 / 50 | - | - | - | - |
| B Nilai Toleransi | - | - | - | - |
| Rintangan dalam ohm @ 25 ° C | - | - | - | - |
| rintangan Toleransi | - | - | - | - |
| B25 / 75 | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| B25 / 100 | - | - | - | - |
Muat turun RL1003-2871-103-SA PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol Thermometrics untuk RL1003-2871-103-SA - Amphenol Thermometrics.
RL1003-2871-103-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 5KOHM 4073K DISC
RL1003-49.2-59-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 75OHM 3468K DISC
RL1004-4019-103-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 7KOHM 4073K DISC
RL1004-1446-95-D1Amphenol ThermometricsTHERM NTC 2.5KOHM 3965K DISC
RL1003-238-85-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 400OHM 3772K DISC
RL1004-297-85-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 500OHM 3468K DISC
RL1004-10K-0-S1Amphenol ThermometricsTERMISTER NTC CYROGENICS
RL1003-52.7K-150-D1Amphenol ThermometricsTHERM NTC 100KOHM 4228K DISC
RL1004-34.7K-140-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 65KOHM 4615K DISC
RL1003-78.4K-155-D1Amphenol ThermometricsTHERM NTC 150KOHM 4793K DISC
RL1003-1157-95-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 2KOHM 3965K DISC
RL1003-13.8K-122-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 25KOHM 4365K DISCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.