- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
Map Your Digi XBee IoT Network with Digi XCTU.pdf XBee™ Family Chart.pdfPCN yang lain
Xbee Pricing Chg 27/Mar/2019.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $101.266 | $101.27 |
| 200+ | $40.406 | $8,081.20 |
| 500+ | $39.056 | $19,528.00 |
| 1000+ | $38.389 | $38,389.00 |
Spesifikasi teknologi XBP9B-DPUT-021
Spesifikasi Teknikal Digi - XBP9B-DPUT-021, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Digi - XBP9B-DPUT-021
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Accelerated / Digi International |
| Voltan - Bekalan | 2.4V ~ 3.6V |
| Digunakan IC / Bahagian | ADF7023 |
| Siri | XBee-Pro® 900HP |
| Antara muka bersiri | SPI, UART |
| kepekaan | -110dBm |
| RF Keluarga / Standard | General ISM < 1GHz |
| Protokol | - |
| Power - Output | 24dBm |
| Pakej / Kes | Module |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| modulasi | FHSS |
| Saiz memori | 32kB Flash, 2kB RAM |
| kekerapan | 900MHz |
| Kadar Data | 10kbps |
| Semasa - Memancar | 229mA |
| Semasa - Menerima | 44mA |
| Nombor produk asas | XBP9B |
| Antenna Jenis | Antenna Not Included, U.FL |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8517.62.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Digi XBP9B-DPUT-021.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | XBP9B-DPUT-041 | XBP9B-DPUT-011 | XBP9B-DPWT-021 | XBP9B-DPST-021 |
| Pengeluar | Digi | Digi | Digi | Digi |
| Siri | - | - | - | - |
| modulasi | - | - | - | - |
| Semasa - Memancar | - | - | - | - |
| Saiz memori | - | - | - | - |
| Digunakan IC / Bahagian | - | - | - | - |
| Kadar Data | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| RF Keluarga / Standard | - | - | - | - |
| kepekaan | - | - | - | - |
| Antara muka bersiri | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Semasa - Menerima | - | - | - | - |
| Power - Output | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Antenna Jenis | - | - | - | - |
| Protokol | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun XBP9B-DPUT-021 PDF datasheets dan dokumentasi Digi untuk XBP9B-DPUT-021 - Digi.
XBP9B-DPWT-041DigiRF TXRX MOD ISM<1GHZ WIRE ANT TH
XBP9B-DMWTB022DigiRF TXRX MOD ISM<1GHZ WIRE ANT THAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.