- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
ABDF(VC)TCXO Series Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Multiple Devices 10/Nov/2020.pdfLukisan 3D
ABDF(VC)TCXO.pdf.pdfMaklumat alam sekitar
Abracon REACH.pdfSpesifikasi teknologi ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2
Spesifikasi Teknikal Abracon LLC - ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Abracon LLC - ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Abracon |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | VCTCXO |
| Saiz / Dimensi | 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.15mm) |
| Siri | ABDFVCTCXO |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 14-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| fungsi | - |
| kekerapan kestabilan | ±280ppb |
| kekerapan | 30.72 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 20mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Abracon LLC ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-CT | ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T5 | ABDFVCTCXO-30.720MHZ-E-2-T2 | ABDFVCTCXO-30.720MHZ-E-2-CT |
| Pengeluar | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
Muat turun ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2 PDF datasheets dan dokumentasi Abracon LLC untuk ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T2 - Abracon LLC.
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-E-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.000MHZ-L-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-L-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.720MHZ-E-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-L-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-L-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.880MHZ-E-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.8800MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-E-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.720MHZ-E-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.000MHZ-L-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.000MHZ-E-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.400MHZ-E-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.720MHZ-E-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.000MHZ-E-2-T5Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-38.880MHZ-E-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 38.8800MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.000MHZ-L-2-T2Abracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVCMO
ABDFVCTCXO-30.720MHZ-L-2-CTAbracon LLCXTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMOAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.