- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Multilayer Ceramic Catalog.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.646 | $4.65 |
Spesifikasi teknologi CKR23BX273KP
Spesifikasi Teknikal KYOCERA AVX - CKR23BX273KP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KYOCERA AVX - CKR23BX273KP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | AVX (KYOCERA AVX) |
| Voltan - Rated | 100V |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | - |
| suhu Pekali | BX |
| Saiz / Dimensi | 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-39014, CKR23 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 2-DIP |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | 0.325" (8.25mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | P (0.1%) |
| kemuatan | 0.027 µF |
| aplikasi | High Reliability |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KYOCERA AVX CKR23BX273KP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CKR23BX273KM | CKR23BX272KP | CKR23BX273KR | CKR23BX273KS |
| Pengeluar | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
Muat turun CKR23BX273KP PDF datasheets dan dokumentasi KYOCERA AVX untuk CKR23BX273KP - KYOCERA AVX.
CKR23BX333KMKYOCERA AVXCAP CER 0.033UF 100V BX 2-DIP
CKR23BX224MSKYOCERA AVXCAP CER 0.22UF 50V BX 2-DIP
CKR23BX332KPKYOCERA AVXCAP CER 3300PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX273KRKYOCERA AVXCAP CER 0.027UF 100V BX 2-DIP
CKR23BX272KSKYOCERA AVXCAP CER 2700PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX224MRKYOCERA AVXCAP CER 0.22UF 50V BX 2-DIP
CKR23BX272KPKYOCERA AVXCAP CER 2700PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX332KMKYOCERA AVXCAP CER 3300PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX333KPKYOCERA AVXCAP CER 0.033UF 100V BX 2-DIP
CKR23BX272KR-LLKYOCERA AVXCAP CER 2700PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX332KRKYOCERA AVXCAP CER 3300PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX273KR-LLKYOCERA AVXCAP CER 0.027UF 100V BX 2-DIP
CKR23BX272KMKYOCERA AVXCAP CER 2700PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX272KRKYOCERA AVXCAP CER 2700PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX273KSKYOCERA AVXCAP CER 0.027UF 100V BX 2-DIP
CKR23BX332KR-LLKYOCERA AVXCAP CER 3300PF 200V BX 2-DIP
CKR23BX224MR-LLKYOCERA AVXCAP CER 0.22UF 50V BX 2-DIP
CKR23BX273KMKYOCERA AVXCAP CER 0.027UF 100V BX 2-DIPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.