- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RN73 Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.248 | $3.25 |
Spesifikasi teknologi RU73X1J33R2LTDF
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity Passive Product - RU73X1J33R2LTDF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity Passive Product - RU73X1J33R2LTDF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| Toleransi | ±0.01% |
| suhu Pekali | ±2ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0603 |
| Saiz / Dimensi | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| Siri | RU73, Holsworthy |
| Mod panel | 33.2 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 0.063W, 1/16W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ciri-ciri | - |
| komposisi | Thin Film |
| Nombor produk asas | RU73X1J |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity Passive Product RU73X1J33R2LTDF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RU73X1J332RLTDF | RU73X1J30R1LTDF | RU73X1J348RLTDF | RU73X1J35R7LTDF |
| Pengeluar | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| komposisi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun RU73X1J33R2LTDF PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity Passive Product untuk RU73X1J33R2LTDF - TE Connectivity Passive Product.
RU73X1J34R8LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 34.8 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J348RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 348 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J35R7LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 35.7 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J365RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 365 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J340RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 340 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J32R4LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 32.4 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J34RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 34 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J324RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 324 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J31R6LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 31.6 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J36R5LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 36.5 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J30R9LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 30.9 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J357RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 357 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J309RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 309 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J316RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 316 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J301RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 301 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J374RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 374 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J332RLTDFTE Connectivity Passive ProductRES 332 OHM 0.01% 1/16W 0603
RU73X1J30R1LTDFTE Connectivity Passive ProductRES 30.1 OHM 0.01% 1/16W 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.