- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
146466 Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
7-146466-9 Statement of Compliance.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.868 | $5.87 |
Spesifikasi teknologi 7-146466-9
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 7-146466-9, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 7-146466-9
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| penamatan | Solder |
| Siri | AMPMODU Mod II |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 29 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.330" (8.382mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.500" (12.700mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.100" (2.540mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.930" (23.622mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 15.0µin (0.38µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 146466 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 7-146466-9.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 7-146466-4 | 7-146466-2 | 7-146466-1 | 7-146466-7 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| warna | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
Muat turun 7-146466-9 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 7-146466-9 - TE Connectivity AMP Connectors.
7-146466-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H
7-146466-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
7-146468-0Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 20POS .100" STACKER
7-146468-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 28POS 0.1 STACK T/H TIN
7-146468-5Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 25POS .100" STACKER
7-146466-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 25POS 0.1 STACK T/H
7-146466-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 23POS 0.1 STACK T/H
7-146466-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H
7-146468-4Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 24POS .100" STACKER
7-146468-6Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 26POS .100" STACKER
7-146466-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
7-146466-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 28POS 0.1 STACK T/H
7-146468-7Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 27POS .100" STACKER
7-146468-1Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 21POS .100" STACKER
7-146466-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
7-146466-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 21POS 0.1 STACK T/H
7-146468-3Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 23POS .100" STACKER
7-146468-2Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 22POS .100" STACKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.