- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
644897 Drawing.pdfSpesifikasi teknologi 644897-6
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 644897-6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 644897-6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| Penilaian voltan | 250VAC |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall |
| Siri | CST-100 |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.520" (13.21mm) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 6 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyester |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.410" (10.41mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Board Guide |
| Jenis Fastening | Friction Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | Varies by Wire Gauge |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Negara - Post | 0.140" (3.56mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.280" (7.11mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin-Lead |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 644897 |
| aplikasi | General Purpose, Lighting |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 644897-6.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 644897-4 | 644898-6 | 644897-7 | 644896-6 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
Muat turun 644897-6 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 644897-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
644897-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
644898-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
644897-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
644898-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
644896-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
644896-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
644897-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
644897-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
644898-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
644896-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
644896-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
644897-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
644896-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
644897-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
644898-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
644898-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 7POS 2.54MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.