- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Reka bentuk/spesifikasi PCN
Multiple Devices Housing Material Cancellation 28/.pdf Multiple Devices Product Improvement 22/Dec/2016.pdfPerhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfMaklumat alam sekitar
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.20 | $1.20 |
Spesifikasi teknologi 5-104935-7
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 5-104935-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 5-104935-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall |
| Siri | AMPMODU MTE |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 6 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Thermoplastic |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.200' (5.08mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Keying Slot |
| Jenis Fastening | Latch Holder |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Brass |
| Cara Negara - Post | 0.130' (3.30mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.230' (5.84mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 104935 |
| aplikasi | Automotive, General Purpose, Medical, Telecommunications |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 5-104935-7.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 5-104935-6 | 5-104935-1 | 5-104935-4 | 5-104935-2 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
Muat turun 5-104935-7 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 5-104935-7 - TE Connectivity AMP Connectors.
5-104915-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
5-1102624-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BASE SIDE ENTRY SZ8 PG29
5-1102616-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BASE SIDE ENTRY SZ6 PG21
5-106506-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
5-106508-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDRAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.