- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 2-796985-6
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 2-796985-6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 2-796985-6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| tolok Wire | 12-22 AWG |
| Penilaian voltan | 300V |
| Penamatan Top | Screws with Captive Plate |
| Terminal skru Bahan | Steel |
| Terminal skru Selesai | Zinc, Clear Chromate |
| Terminal Block Jenis | Barrier Block |
| Siri | JC6, Buchanan |
| Pitch | 0.375' (9.53mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | 105°C |
| Bilangan Wire Penyertaan | 5 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Circuits | 5 |
| pemasangan Jenis | Chassis, Panel |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Bahan - Insulation | Thermoplastic |
| ciri-ciri | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 20A |
| warna | Black |
| Penamatan bottom | Solder Turret, Insulated |
| Nombor produk asas | 796985 |
| Jenis halangan | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 2-796985-6.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 2-796985-9 | 2-796985-5 | 2-796985-0 | 2-796988-9 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Terminal skru Bahan | - | - | - | - |
| Terminal skru Selesai | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Terminal Block Jenis | - | - | - | - |
| Jenis halangan | - | - | - | - |
| Bilangan Wire Penyertaan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Penamatan bottom | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| warna | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Penamatan Top | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
Muat turun 2-796985-6 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 2-796985-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
2-796949-4TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 24P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796985-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375"
2-796981-5TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
2-796988-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375"
2-796949-2TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796867-2TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM
2-796949-0TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796949-3TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 23P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796985-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"
2-796867-3TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM
2-796985-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375"
2-796949-1TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 21P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796949-8TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLK 8P SIDE ENT 5.08MM PCB
2-796867-1TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.