- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MM5ZyyyT1.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Multiple Devices 01/Jul/2005.pdfSpesifikasi teknologi MM5Z43VT1
Spesifikasi Teknikal onsemi - MM5Z43VT1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - MM5Z43VT1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 43 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 900 mV @ 10 mA |
| Toleransi | ±7% |
| Pembekal Peranti Pakej | SOD-523 |
| Siri | - |
| Power - Max | 200 mW |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | SC-79, SOD-523 |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Galangan (Max) (Zzt) | 150 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 50 nA @ 30.1 V |
| Nombor produk asas | MM5Z4 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi MM5Z43VT1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MM5Z3V9ST1G | MM5Z3V9T1G | MM5Z3V9T1 | MM5Z4685T1G |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
Muat turun MM5Z43VT1 PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk MM5Z43VT1 - onsemi.
MM5Z43BRectron USADIODE ZENER 43V 500MW SOD-523
MM5Z43Diotec SemiconductorZENER, SOD-523, 43V, 0.3W, 5%Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.