- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
RoHS Cert.pdfPCN yang lain
2.73KHz.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $105.69 | $105.69 |
| 200+ | $42.17 | $8,434.00 |
| 500+ | $40.76 | $20,380.00 |
| 1000+ | $40.07 | $40,070.00 |
Spesifikasi teknologi 32402S
Spesifikasi Teknikal Würth Elektronik - 32402S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Würth Elektronik - 32402S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| lebar | 8.268' (210.00mm) |
| Jenis | Flexible Ferrite Sheet |
| Ketebalan - keseluruhan | 0.009' (0.23mm) |
| Suhu Penyimpanan / Penyejukan | -4°F ~ 194°F (-20°C ~ 90°C) |
| Mula Hidup Rakupan | - |
| Jangka hayat | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| bentuk | Rectangular |
| Siri | WE-FAS |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 90°C |
| bahan | Rubber, Ferrite Powder |
| Panjang | 11.693' (297.00mm) |
| pelekat | Non-Conductive, Single Sided |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 4008.19.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Würth Elektronik 32402S.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 32402S | 32403 | 32403S | 3240249 |
| Pengeluar | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Phoenix Contact |
| Suhu Penyimpanan / Penyejukan | -4°F ~ 194°F (-20°C ~ 90°C) | -4°F ~ 194°F (-20°C ~ 90°C) | -4°F ~ 194°F (-20°C ~ 90°C) | - |
| Jenis | Flexible Ferrite Sheet | Flexible Ferrite Sheet | Flexible Ferrite Sheet | Single Wire |
| Jangka hayat | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 90°C | -20°C ~ 90°C | -20°C ~ 90°C | - |
| lebar | 8.268' (210.00mm) | 8.268' (210.00mm) | 8.268" (210.00mm) | - |
| bahan | Rubber, Ferrite Powder | Rubber, Ferrite Powder | Rubber, Ferrite Powder | - |
| Panjang | 11.693' (297.00mm) | 11.693' (297.00mm) | 11.693" (297.00mm) | - |
| bentuk | Rectangular | Rectangular | Rectangular | - |
| Ketebalan - keseluruhan | 0.009' (0.23mm) | 0.016' (0.40mm) | 0.013" (0.33mm) | - |
| Siri | WE-FAS | WE-FAS | WE-FAS | AI |
| pelekat | Non-Conductive, Single Sided | Non-Conductive, Single Sided | Non-Conductive, Single Sided | - |
| Mula Hidup Rakupan | - | - | - | - |
| Pakej | Bulk | Bulk | Bag | Bulk |
Muat turun 32402S PDF datasheets dan dokumentasi Würth Elektronik untuk 32402S - Würth Elektronik.
3240224Phoenix ContactCONN TERM BLK BUSBAR SUP GRAY
3240223Phoenix ContactCONN TERM BLK BUSBAR SUP GRAY
324028TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RING CIRC 2/0AWG #1/4 CRIMP
3240250Phoenix ContactCONN FERRULE 22AWG BLUE
3240265Phoenix ContactCONN TERM BLK COVER TRANSPARENT
3240251Phoenix ContactCONN FERRULE 22AWG YELLOW
32404TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SPADE TERM 16-22AWG #6 RED
3240269Phoenix ContactCONN TERM BLK COVER SUP GRAY
324023TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RING ANGLED 250-300MCM #1/2
3240249Phoenix ContactCONN FERRULE 22AWG TURQUOISEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.